Buduj bezpiecznie

Inwestycje

Inwestuj swoje pieniądze bez obaw. Łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia właścicieli firmy, najlepsi fachowcy w branży, wsparcie uznanych biur projektowych – to wszystko sprawia, że oddajemy mieszkania w terminie i w najwyższej jakości.

Przede wszystkim jednak zabezpieczamy nakłady finansowe naszych Klientów – Twoje pieniądze będą chronione na rachunku powierniczym w największym polskim banku, PKO BP.

Skontaktuj się
 
Dostępny zakup i rezerwacja
Ciesz się spokojem

"Nowa" Osiedle w Kębłowie - etap I

I etap całego kompleksu to zespół 7 budynków w zabudowie szeregowej i 10 w zabudowie bliźniaczej. Zakończenie budowy to już w 2020 roku. Fantastyczna lokalizacja, blisko tenerów zielonych, z dala od dużych inwestycji. Gwarancja ciszy i spokoju dla mieszkańców. Najwyższe standardy projektowania i wykonawstwa. Kameralne położenie pozwala uzyskać idealne połączenie kontaktu z naturą w bezpośredniej bliskości wszystkich udogodnień.

Rezerwuj już dziś, ciesząc się spokojem.

Poznaj osiedle
Dostępny zakup i rezerwacja
Ciesz się spokojem

"Nowa" Osiedle w Kębłowie - etap II

Po ukończeniu pierwszego etapu budowy osiedla Kębłowo będziemy kontynuować prace. W drugim etapie powstanie 15 szeregowców i 12 bliźniaków. Zachowując najwyższe standardy budowy, zapewniamy wszystko to, co było atutem budynków oddanych w pierwszym etapie: świetną lokalizację, podłączenie wszystkich mediów, ciszę i świeże powietrze.

Poznaj osiedle